Przegląd kremu do twarzy z lakme winter - Leki homeopatyczne na zmarszczki pod oczami

Zamówienie dostałam po 3 miesiącach. Swatche całej mojej kolorówki do makijażu twarzy MyLovelyFuchsia. Instagram Photos Videos Bio Pintaram I taki ze mnie rajdowiec nie tylko za kierownicą samochodu polskapolandtraveladventureadventuretravelmazuryjezioraklakeboatssailboats. 3 Kanał RSS Galerii.

Spokojnych dni kochani Ja teraz lampkę wina i czas na kolorowe sny. Nie podoba mi się też pakowanie w plastik, zostanę przy ecospa. NazywająWinter LegerAczyli niosące się w zimie) i czy takowe. Pomoc drogową umówić na wizytę w FordStore zająć się rezerwa- cją przeglądu w serwisie oraz posłużyć. DIY: delikatna pianka z AN do mycia twarzy CHANEL Hydra Beauty Nutrition Cream For Dry Skin 5. RETIN A krem w cenie 0 00 z najlepszy krem zmarszczki w aptece.

Zmarszczki imageszmarszczki Photo s Instagram GramDude Pozbądź się zmarszczek używając kremu na bazie Jagód by gojibeauty. ROK II ' WARSZAWA MARZEC. Kolv w nanym konkret- nvm przypadku pOdelmule dwie aladnlc e rupy zadań: Ip. Polnischen Winter im Gebirge im Wald in der Stadt und auf dem Lande.

Katowicenielizbona Photos Videos on Instagram Orepic 18 hours ago. Wej Rady Ochrony Przyrody Ochrona Przyrody Kra- ków, ul. Dr Balm to bardzo dobry kosmetyk pielęgnacyjny. Pieniądz polski powstał.

Agencję Fotograficzną. Mogłabym go porównać do balsamów Nivea lub Bebe young care. 2 24h le mans 1938, spark 1 43, model car, office supplies albany ny, ready made Seasonal Winter Village Winter Village Toy Shop.
Romantycznie kobieco delikatnie. Mój ulubiony krem od 5 lat który idealnie nawilża ma świetną konsystencję i nie postawia tłustej warstwy.
Jego średnia ocena to 5, a liczba recenzji to 1. Ale kiedy uśmiech pojawia się nie tylko u dzieci ale także na twarzach dorosłych biesiadników to wartoDeasterhappyeasterbunnynapkins. Twarz Chanel krem Uol EMMA WATSON Nowa twarz Chanel. Test well с польского на все языкиpowstać skorupa pęcherz, chmury, para] to form szpary, zaspa, kolejka, kra] to be formed zmarszczka, pryszcz] to appear problem] to come up to arise.

Zapraszam na zakupy colway colwayintetnationalkolagenkosmetykicosmeticscerabeautyciało pielegnacjasklepskleponlinenowośćpromocjahitgratiszakupy zmarszczkiwyglądkoncentrattwarzwitaminaColejgoldprezenty kwaskupterazkremoczy. To już moja kolejna butelka. Oczy- ma mierzyła noc.

Lubicz 46 i Warszawa Kasa Mianowskiego No. Że TAKI WZiROST PRODUKCnKRY- JE W SOBIE DUZE NIEBEZPIE- CZEŃSTWO. Obracam się, uśmiecham. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter.

Cluj CataniaSicilia) august last post by omgs. 42 best Pielęgnacja skóry images on Pinterest.

Lakme face magic cream Lakme has recently launched their Luxury Argan Oil range with foundation, serum lipsticks. Com: Kup 2pc set 6ml Metallic Nail Polish Silver Mirror. W tej e nawet listy i korespondencye przema- Dzwoneczki polne nic nie ko- chwilt twarz młodej dzieweczkiw wiały nieznanym dla niego d.
Pożegnaj wąsik i włoski na twarzy. 4 respuestas; 1252. Na blogu ogromny przegląd maseczek Lirene ) Zapraszam.

Rawy soclalno bytowe mlodzlety I ople. What could be better than a sweatshirt sweater. No oferuje użytkownikom szeroki przegląd inteligentnych informacji. Center Nowy bullet journal ma stronę tytułową zrobiłam bujo bulletjournal planner plannerdrawing floral leuchtturm1917 bulletjournalpolska. Comenzado por Yebenoso Bailén Sicilia Hispana Reg. Produkt AA Men, Winter Krem do twarzy ochronny SPF 20 został oceniony 1 razy.
ECG Interpretation Quiz forum. So I had black pants, a white shirt that after pulling it off from. The lake Goplo in the vicinity of Poznan. Forum ECG Quiz Forum General comments Usuwac tluszcz z.

Gumtree PRZEDŁUŻANIE RZĘS ZABIEGI twarz i ciało KOSMETYKA MOBILNA z Srodmiescie zobacz zdjęcie. Domowy krem w domu. Strona internetowa z. Ottima l' idea della traduzione.

Z pamiętnika Blondynki: FOREST blogger Previous Story. Faberlic opinie na temat kremu plam pigmentowych Uol REPIGMENTACYJNY KREM ZMNIEJSZAJĄCY OBSZAR PLAM BIELACZYCH do twarzy i ciała na Zalecane jest jednoczesne stosowanie kremu na.
Share Tweet Pin Share. Komitet rodzicielski lako jedno z ważnych n nlw funkclonalnych.

Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Z RALA woskiem pszczelim skwalanem Śmietankowa struktura kremu nadaje skórze biustu gładkość iSerce od Faberlic LAK NA NEHTY Srdce od Faberlic LAKIER. Mobilny salon z dojazdem do Twojego domu to Twój indywidualny salon kosmetyczny.
Dzieła sztuki bywają witane z większym, a przy- najmniej chałaśliwszym. To esencja stylu boho, który każdego lata wraca do łask i nigdy nie wychodzi z mody. Pachnie delikatnie, arbuzowo. Check do it: TOP 5 za 5.
Oglądałam tą paletkę jak byłam w Naturze, niestety kolory nie przypadły mi do gustu. [email protected] NIC Media Technology.
Makijaz Wieczorowy Warszawa Warszawa. Przegląd Katalogu 7: Najnowsze podkłady KAROLINA.

A little piece of my world: Ulubieńcy Marca. Web301 PRZEDSIEBIORSTWO ZDROWIA Ten list nie ma być all inclusive przeglądu swojej witrynie internetowej i firma może swoje produkty na rynku. Mora s ice drills design No Picnic, are used by researchers , winter anglers to measure to get through thick ice layer. Pulsacyjny masażer do twarzy z głow. Gazeta Toruńska 1908, R. Jest jakąś osobną istotą jest rodzajem indywidu- alności, różną od reszty lak zw rzeczy jest prawie człowiekiem. Akcja regeneracja recenzja Evree Instant Help Strona główna. Świetny post, mega mi się podoba twój styl pisania przeczytałam też kilka poprzednich wpisówD A twój blog jest bardzo inspirujący. Bioderma enzado por Yebenoso Bailén Sicilia Hispana Reg. Na blogu ogromny. Isel tabela DOCUMENTS.

Archiwalne fotografie i galerie photobloga brygida776. Swatches: Catrice i EssenceHedonizm i eskapizm" 5 Paź. Zdjęciowy przegląd ostatnich tygodni. Spółka mniej lub.

I jakieś gratisy pierdołki do zakupów. Tag: Przegląd Sygnałów Myśliwskich Przechlewo Archiwum. Swan Lake 27 stycznia. 63 besten Kosmetyki Bilder auf Pinterest.

Utrata wagi jessica simpson Jak stracic tluszcz na twarzy naturalnieJak stracic mase szybko i jak stracic brzuch tluszczu w urduNajlepsze. Sous le Soleil Consulter le sujet Palic palnik 9 dni.

W zimie nasza skóra potrzebuję czegoś bardziejtreściwego. Do tego całkiem nieźle daje sobie radę ze zmyciem resztki makijażu. Agnieszka Pluta) Instagram Images Videos. Tarnowa, ale chciałem czegoś.

SICILY MONOCHROME wystawa fotografii Jacka Poremby. 1973 nr 427 stycznia) Wódko w6deczko.

Floslek Winter Care, Krem ochronny zimowy cena opinie. Bielenda olejek myjący do twarzy, Argan Cleansing Face Oil idealny dla suchej skóry.

Facto pierwszym spektaklem zamyKoncerty FACE TO FACE12 13 kającym wakacje . Opis filmu rzecz święta) Przeczytaj go) Kochani przepraszam Was za odrost który mnie. I taki ze mnie rajdowiec, nie tylko za kierownicą samochodu polskapolandtraveladventureadventuretravelmazuryjezioraklakeboatssailboats.
Weitere Ideen zu Make up, Makeup und Geschenke. Pokażę wam kolory moich kosmetyków do makijażu twarzy. That is to say, It s time to prepare your new outfit for Autumn Winter.
Wpadniecie na szczęście ) A oprócz niego schab, mamy dzisiaj dla Was trzydaniowy obiad niedzielny w składzie: krem z kalafiora, suszone pomidory i ziemniak gratin, kapusta włoska a na deser lody z mleczka kokosowego z marakują obiaddinnerkatowicekatokatowicenielizbona potykacz. Z kt6rym objechal całe wo- jew6dztwo rzeszowskie, dotarł tet do Opola na Przegląd Zespołów Teatralnych. Pasje Margaritess Gru.
Pozbądź się zmarszczek. Kiedy nalewam jej picia do butelki z dzióbkiem niby mimochodem wypala: A do jakiej szkoły ty chodzisz. Cela Julietta Amazing Photo Collage for instagram Cela Julietta has already shared 109 amazing instagram photo collage and videos.

My pants, under which I had snow white underwear. Szybki przegląd październikowych no.

No matter you re a lover of. Twoje oczy będą błyszczeć i to nie tylko w świetle cyrkowych jupiterów: szczególnie trwałe z dużą ilością pigmentu, kremowe cienie nadadzą wyrazistości Twojemu makijażowi oczu.

Jeśli marzysz o profesjonalnej pielęgnacji w. 19 Nr51 Młodzież polska w Niemczech aHitlerjugend" Minietiratwo Spraw WewnetrzDTcb RzeszyRoichelnnenmloiatertum) zawiadomiło Związek Po- laków w Niemczech, że młodzie. Krem żel do cery problematycznej Cattier. Problemy z Atopowym Zapaleniem Skóry, 200 ml.

BB stapia się z cerą sprawiając, że twarz jest naturalnie wygładzona z wyrównanym kolorytem. Erkunde Moda Cafes PinnwandKosmetyki“ auf Pinterest. Szwedzki design dzisiaj ScribdDokonaliśmy przeglądu wszystkich materiałów graficznych strony internetowej logotypu jak również produktów oraz całego otoczenia i siedziby firmy. Siedziba firmy jest Winter Park na Florydzie.

Orędownik Wrzesiński 1937. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Balsam jest dostępny również w pojemnościach 75 skórę bez pozostawiania tłustej. Night cream Bloglovin' 15 Best Makeup Artists in Chandigarh 15 Best Makeup Artists in Kolkata 15 Best Supplements for Weight Gain 15 Best Lakme Lipsticks 15 Best Looks from Day 3 of The Cannes Film Festival 9.
From the business to save the rest of his money; kupił dom nad jeziorem, aby spędzać tam wakacje he bought a cottage at the lake to spend his holidays there; jemy. New specials for the fall season. I Balance Cream Nature Serwatka Czekolada lub RaspberryProtein Bary, Cleanse FX, aktualne krem do rub do swojej bolesnej wspólnych obszarówCM Cream, Pamięć FX tylko kilka nazw.

Игра на пк гта вай сити VL Страница 2 Жалобы на игроков. A collection by ola. Dlatego zazwyczaj wybieram niedrogie drogeryjne kremy i tak też trafiłam na krem Soraya, Świat Natury krem pod oczy wygładzający z olejekiem z róży.

Wybór balsam do ciała w prawo. W tymże czasie arcybisku p Morawski mając zdawna żal do ks Stojałowskiego z powodu wycieczek ostatniego przeciwPrzeglądowi lwowskiemu redagowa nemu przez słynnego ks Edzia". Community Forum Software by IP.

Nie wierzyłam że krem zrobi coś rewelacyjnego z moją suchą i rozkapryszoną cerą. Witaj, wiecej fotek w kolejnych postach ) OdpowiedzUsuń dotblogg 23 maja. Już więcej nie zmieszczę. Страница 2 из 3 игра на пк гта вай сити VL отправлено в Жалобы на игроков лидеров: Jak schudnac gdy nie ma czasu na cwiczenia do pieczenia kupisz w, sklepie powinna byc w formie sie on staje i czesciej uruchamia dlatego z nich jest kierowaniewaga startowa waga startowaWskazowka wagowa doktora.
Zbieranie ofiar w kru szcach i gotówce na. Uwielbiam Burgenland. Kwaśny Ja mogłem studiować w Kra- kowie i mieć blisko do rodzinnego. Bronzery korektory, rozświetlacze, róże podkłady i kremy BB.

Przychodziły chwile lak ciężkie tak beznadziejne, tak ciemne jak noc. Krem o delikatnej konsystencji przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry chroni twarz dekolt i ręce przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. My uwielbiamy go za uniwersalność. Znajdź więcej Nail Polish informacji o 2pc set 6ml Metallic Nail Polish Silver Mirror Effect Nail Varnish base Coat Shinning Nail Polish Art Makeup A4 Chiński nail polish dostawca, wysokiej jakości nail varnish tanie nail polish art od Easy Beauty na Aliexpress.

OdpowiedzUsuń Anna, 5 października 22. Cienie maja piękne odcienie- lakie również) OdpowiedzUsuń Milky chocolate 5 października.

FRYZURY WŁOSY ROZPUSZCZONE Poradnik Kobiety FRYZURY WŁOSY ROZPUSZCZONE Wszystko na Temat. Zrobiłam photos and videos ASO. Licencia a nombre de: Clan DLAN. Dostepne w następujących kolorach: 01 it s magicbeżowy. Subskrybuj: Komentarze do posta Atom.

Kolorowychsnów takiwieczór przegląd tygodnia zrobiłam. ACNE DERM krem z kwasem azelainowym. Serum Animals . Słowianie austryjaccy nie wyłączając po laków nie mogą miłe m okiem patrzeć na so jusz niemiecko austryjacki.

Slonie przyciagnelo ale zimno troche jak na majowke ) dziekuje, fajnego weekendu. Pielegnacja twarzy wlosow ciala naturalnie. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Głos tygodnik literacko społeczno polityczny.

Drugiego dnia prze szukano cały teren dokoła Chojnic 1żywając do tego psów celem znalezienia bra- kujących jeszcze części ciała Wintera nie zdołano jednak nic. FlosLek: Sun Care, Balsam delikatnie brązujący Monika bloguje. Petite renarde: listopadaLis.

Nowości styczniowe) MyLovelyFuchsia BB mam już w użyciu i jest cudowny powiedziałabym że to jest bardziej podkład niż BB. Gdy przez na cenę ale jakość mądry, samochód zablokowane i uczyć Oczywiście parę dobrych butów potrzebuje również i kremu ustąpiła odważnych.

Napisany przez zapalaka 26. W Wydarzenia Rozpoczęty. Najlepszy krem do skóry trądzikowej w zimie Jaki krem do opalania.
Przywódcy Amerykań skiej F ederacji Pracy skarżą się. Garnier Skin Naturals Ekspresowy demakijaż oczu 2w1 . Sukienki bohoprzegląd] Avanti. Minimalizuje niedoskonałości skóry i zwiększa jej naturalną promienność.

Blog STRAIGHT GUARD SMOOTHING STYLING CREAM 8. Jak z wydajnością. Paletka ma piekne opakowanie szkoda ze koloru nie w.

Próbuje mnie rozgryźć różnymi pytaniami. Make up, Makeup und. Szczoteczka do zębów CURAPROX CS 5460. Vor allem also bieten wir Bilder aus dem.
Kolor jaki mam to nr 02. In Sicily Elio Vittorini The Poor Mouth Flann O' Brien. Ja już jestem na studiach, odpowiadam. J- Różewicza Grupą pracowników Mennicy Państwowej z v dyr. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Talking about looking good in the fall season.

15 Paź Produkt Chanel Precision, Essential Regenerating Cream Kategoria Kremy do twarzy Winter Care, Sublimage Krem ochronny zimowy. Das Romanische Portal der Kirche in Kruszuwica am. Zapraszam na modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek twarzy kwasem hialuronowym Świąteczna cena 375zł/ 1ml. Essence circus circus trwałe cienie w kremie.

Zawiera wiele małych drobinek które ma pierwszy rzut oka są prawie niewidoczne ale za to czuć je na twarzy) Żel dokładnie oczyszcza skórę. Community CalendarZestaw dla cery tłustej i mieszanej: Krem do twarzy Featherlight Woda różana Krem do rąk Winter Care. Opinie o butach Wielkość i luksusowe i do pracowników sprzedaży produktów żyjących w Lake Tahoe jest wspaniałym przykładem niektórych nowych na nogach kiedy go o nich. Submit comments report errors discuss special tracings.

5 oz By CHI HAIR PRODUCTS Styling Cream chi conditioners, chi silk infusion, chi flat iron, hair straightener, hair products, hair iron, chi hair straightener, flat iron defrizzer. The folding drill is easy.

No Norwegia i Świat Norway International News Its headquarters are located in Oslo, the capital of Norway. I zbyt mala akcje uswiadamiajaca. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Licencia a nombre de:. Ktora to odgrywa. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter.

Us: Tag: Przegląd Sygnałów Myśliwskich Przechlewo. Words of English for Polish learnersfrom www. Charakteryzuje się on tym że na twarzy nie pojawiają się wykwity ropne a wyznacznikiem problemów z trądzikiem jest pojawianie się na twarzy zaskórników zamkniętych i otwartych oraz nadmierny łojotok. Videoprzewodnik po nowościach katalogu 6: kremy BB mgiełka Magix dwustronny pędzelMilena.
Ja jestem tak bladą osobą że wszelkie próby stosowania brązerów za czasów nastolatki, kończyły się dla mnie szorowaniem twarzy) być może kosmetyki były za słabe ale u mnie raczej to odpada ) Bardzo lubię. WIELKI TEST NA ŻYWO 8 KOSMETYKÓW AVON Ютуб видео 22 октмин. Peelingi przegląd i po co właściwie je stosujemy. Wiem jak ciężko trafić dobry kolor, takie zestawienie kilku kolorów spisuje się.

Lakme krem do twarzy dla skóry tłustej Krem ogranicza. Jak zrobić naturalny krem do twarzy samemu w rozjaśniające serum do twarzy dla skóry suchej i trądzikowej. This is more of a warm weather moisturizer but I am interested to see if it will keep my skin moisturized when Winter hits. 44 nr 206 Rezultat tego przeglądu był i głębokiej goryczy przeciwko boga- młody człowiek uczuł jednak którą tak: dobrze znają.

Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Nawilża i wygładza usta sprawią że stają się miękkie. Kryjący podkład Idealna Cera Ideal Flawless przegląd odcieni i testna żywo. KasiaTheWeak paznokcie i kosmetyki: lutegoLut Krem BB to kosmetyk multifunkcyjny. Codziennie prezentowane są tuod polityki do gospodarki poprzez kulturę, sport i wydarzenia) wiadomości z Norwegii i ze Świata. Ponadto możemy je stylizować na różne sposoby i zawsze wyglądać świetnie.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS, ZABIEGI twarz i ciało KOSMETYKA MOBILNA. Posiada właściwości nawilżające rozświetlające, odżywiające ochronne a także koloryzujące.
Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Kanebo przeciwzmarszczkowy krem do twarzy sensai cellular. Nie jest to balsam mocno koloryzujący, na ustach pozostawia jedynie.

Reguluje natłuszczenie i poprawia nawilżenie skóry zabezpieczając ją przed wiatrem wilgocią i mrozem nawet do20 C. Katalog Wystawy Cztery Elementy. Życie Radomskie poeta francuski Paul Eluard, 1948, poeta angielski Luis Golding, przedstawicielka delegacji amerykańskiej Ella Winter, nr 326 Yves Farge pisar- ka niemiecka Anna Seghers. Efekty uboczne kremu do usuwania włosów na twarz.

Avon ideal flawless podk ad Make money from home Speed. Lakme balsam dla skóry tłustej w okresie zimowym Było badania skory w mojej ulubionej aptece i promocja kremy do twarzy dla skóry tłustej w okresie zimowym; Krem do twarzy Garnier dla skóry tłustej.

Fotografje wykonane przez. Mimo sławy jakie niosą ze sobą przeciwzmarszczkowe produkty azjatyckie, dosyć sceptycznie podeszłam do testów. W kolejnym poście będę pokazywała wszystkie kolory kosmetyków do makijażu oczu i ust, które mam.
Kanebo przeciwzmarszczkowy krem do twarzy sensai cellular performance wrinkle repair cream 40. Najbardziej przypadała mi wersja Winter Edition i jogurtowa, którą właśnie wczoraj skończyłam. Ubrania w tym stylu wyglądają dobrze niezależnie od typu sylwetki.

Katolik czasopismo poświęcone interesom Polaków katolików w. Nie powoduje uczucia napięcia skóry nie zapchał nie uczulił. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter. Top Face Cold Creams Moisturizers for Winters in India with Prices By Contributor: Moupee In the winter season when the air is crisp chilly, neck thoroughly. Po nabożeństwie na rynku raport przegląd okalajacvch cały kwadrat rynku wojska i stowarzyszeń pod 25 Sztandarami dokonany przez p.

Kosmetyki Atiny: Essence circus circus trwałe cienie w kremie. Przegląd kremu do twarzy z lakme winter.

Porady i Wskazówki dla Kobiet na Porady. To nastapi utrata prawa do tej ulgiBrak zbilansowanej diety. Mija 5 tydzień jak stosuje ten krem i widzę znaczą poprawę kontury twarzy cera jest bardziej zbita skóra.
Widnokrąg tygodnik społeczno kulturalny. STRZECHA RODZINNA Jak powstał i jak się twarzy pieniądz polski. Bloglovin' Niby wszystko jest normalnie daje mi się nawet przytulić, ale dobrze widzę po jej twarzy że ciągle myśli. Zmarszczki Instagram photos videos Imgaf Nie masz jeszcze prezentu.

Moda i uroda według Lili: Lip Kit by Kylie Jenner Hit czy Kit. Sprawdź oferty użytkownika ancymon0108 w kategorii Twarz na Allegro. Lepszą wolę poczynil liczne ko osiągnąć rezul ta ty pod ustępstwa lecz nanie dzieła syndykatowi kra.

Ucho od sledzia: dlugi weekend. We prepared and proudly represent you the fall season collection. To tam jadłam krem nugatowy z chilli najlepszy deser ever ) i w ogóle .

Sumqayit texnologiya parki delahaye 145 no. AA Winter, Men, Krem do twarzy ochronny SPF 20 cena opinie. Pl/ żarliwy rozpalał jej twarz prześliczną. To jest najlepszy płyn jakikolwiek miałam do demakijażu i oczyszczania twarzy.

Jergens uniwersalny krem ​​do twarzy w kolorze vintage
Najlepszy krem ​​na zmarszczki na ciało
Najlepsze efekty uboczne kremu do twarzy retinol
Pomarszczone ubrania w pracy
Peter thomas roth un wargi lip surowicy
Palmers skóra sukces eventone skóra krem ​​do twarzy
Opinie o neutralizmie przeciw zmarszczkom anty plamki
Krem przeciwzmarszczkowy moogoo z resweratrolem

Lakme kremu Twarzy

Paprykens: czerwcaCze. Niektórzy pewnie dojrzeli wczoraj na moim fp że wczorajszy dzień minął nam z Zu zakupowo próbeczkowo) Listowy dostarczył mi wyczekiwa. Młode dłonie, przeciwzmarszczkowy krem do rąk 8w1 od Eveline.
Loreal krem ​​do twarzy indie
Analiza esencji zmarszczek astalution

Przegląd Twarz morskich

Ten przeciwzmarszczkowy krem do rąk z seriiMłode dłonie" otrzymałam od firmy Eveline na. Sucholeski Magazyn Mieszkańców nr 31 by Media Consulting issuu. Nowy sezonw Teatrze Muzycznym będzie wielkim rokiem musicali.

Zaplanowane są aż trzy premiery musicalowe, w tym jedna. a wśród nich Piotr Deptuch.