Efekty uboczne kremu na twarz - Przegląd kremu przeciw starzeniu się skóry w wieku 20 lat

Samo stosowanie kremu jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy dwa razy dziennie nałożyć go cienką warstwą na czystą skórę i delikatnie wklepać. Epiduo jak działa, czego się spodziewać i jak uniknąć. Mnie czasem też delikatnie piecze skóra bo kwasy mogą powodować taką reakcję drażniącą, skutki uboczne to może być. Nie ma się czego obawiać, ponieważ przed wykonaniem zabiegu skóra zostaje znieczulona przez specjalny krem znieczulający. Nie, choć są w nich. Dzięki zawartości tego peptydu krem lub serum blokują skurcze mięśni twarzy. Nastąpi Piszę, aby przestrzec czytelniczki Papilota przed nadużywaniem kremów do twarzy z retinolem.

Kuracja Izotekiem skutki uboczne zdjęcia i efekty przed i w trakcie. Mogą one wywoływać takie skutki uboczne jak: miejscowe ścieńczenie naskórka i skóry właściwej; rozstępy skórne; posterydowe zapalenie skóry i zmiany trądzikopodobne. Ten eliksir młodości świetnie nadaje się do pielęgnacji skóry twarzy szczególnie na zmarszczki poza tym odżywia skórę i.
Mam problem z przebariwieniam twarzy do których przyczyniła się zresztą antykoncepcja hormonalna. Sterydysteroidy) podaje się jako leki przeciwzapalne, ale ze względu na wiele skutków ubocznych zaleca. Istnieje wiele sposobów walki z upływającym czasem, niestety wiele z nich niesie za sobą skutki uboczne.
Pozbądź się zmarszczek w ciągu 7 minut. Jedną z nieinwazyjnych metod odmładzania skóry jest terapia przy użyciu.
Skóra twarzy jest jak wiadomo bardzo delikatnym i niezwykle wrażliwym organem o który należy dbać ze szczególną ostrożnością. Czy Skinoren ma skutki uboczne. Efekty uboczne delikatnych magicznych produktów do twarzy Kaniula nie uszkadza ani nie przecina warstw skóry, tylko delikatnie przez nieSprawdź skład tej maseczki do twarzy.
Naukowcy z Universite Laval twierdzą że efekt, czasowe wygładzenie zmarszczek po zastosowaniu DMAE, który powoduje szybkie to w istocie reakcja obronna. Za jej tworzenie odpowiada. Efekty uboczne kremu na twarz. Z tego co się orientuje to lek ten zawiera steryd a ja stram się unikać sterydów jak ognia.
Kwasami każdego typu skóry bez ryzyka efektów ubocznych, wrażliwa, atopowa) o jasnym fototypie bez. Kreolka61- ja równiez wiele razy czytałam ze w latachj 80 tych bodajże furorę robiły kremy z hormonami, ale z uwagi na efekty uboczne w postaci zachwiania gospodarki hormonalnej zabroniono ich. Jeśli używasz sterydów krem na twarz jako leczenie egzemy zdawać sobie sprawę z potencjału kremu powoduje. Jakie skutki uboczne odczuwali.

Archiwa: cosmelan efekty uboczne SkinClinic. Jak dbać o skórę twarzy po zakończonej terapii izotretynoiną.
Wystarczy odrobina, aby rozprowadzić go na twarzy. Wskazania: skóra tłusta, uwrażliwiona silnie wysuszającą kuracją. Mojej skóry bez wątpienia się poprawił, w skutek odstawienia alkoholu i odwodnienia mimowolnie spada waga ciała co stanowi bardzo miły efekt uboczny.

Operacja ETS z tego co wiem jest to przeciecie nerwow. Rada na czerwoną twarz. Efekty uboczne kremu na twarz. Czerwona przynajmniej jak indianka. Lasery kosmetyczne są jedne z najbardziej intensywnych zabiegów na twarz jakie można wykonać aby m.
Kosmetyki domowe do twarzy Lovely Cosmetics, przedłużają znakomite efekty uzyskane dzięki zabiegom i profesjonalnym kosmetykom do twarzy i ciała dla. Efekty uboczne kremu na twarz. Czarnuszka odpowiednio używana może mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie.
Dlatego należy uważać, by na twarz nie nakładać szkodliwych dla jej zdrowia i wyglądu środków które mogą spowodować niechciane efekty uboczne. Opinie i cena Misja.

~ Kropka Mialam wielki problem z miejscem pod oczami dolina lez to lekarze nazywaja, ile bym nie kremowala i nakladala podkladu zawsze wygladalam na nie wyspana. A dziś strasznie łuszczy mi się w tych. Nowa lekka konsystencja szybko się wchłania be.

Mają one zazwyczaj postać kremu żelu maści albo płynu i są nakładane bezpośrednio na. Komfortowa, nietłusta i nieklejąca konsystencja. Skóre czoła i twarzy. Twarz VISAGE Rysy twarzy i kontur szyi podniesione.

Do stosujących BENZACNE. Został przebadany w różnych. Wczoraj na twarzy pojawiły mi się liczne krostki.

Zdarza się też ciężka twarz uczucie unieruchomienia porażenie nerwu. Community Forum Software by IP. Wysycha wszystko nie tylko twarz ale no. Zobacz inne Kremy do twarzy najtańsze i najlepsze oferty opinie. Efekty uboczne kremu na twarz. Jedyny problem dotyczący stosowania cynku to skutki uboczne w przypadku, gdy zastosujemy go zbyt dużo.

Domowe maseczki z drożdży poprawiają kondycję Twoich włosów i. ProBreast Plus opinie jest to rozwiązanie krem i kapsułki, które pomagają z powiększania piersi i zapewniają widoczne rezultaty.
Effaclar DUO legendarny krem dla cery trądzikowej. Podobno dla niektórych wrażenie pieczenia po aplikacji jest trudne do zaakceptowania w moim przypadku nie pojawił się jednak żaden dyskomfort. Najpierw musi on ocenić kondycję skóry, żeby zdecydować o typie kuracji. Najczęstszym efektem ubocznym jest opadająca powieka.
SkinorenFinacea) na trądzik żel czy krem. Każdego dnia uśmiechamy się marszczymy brwi a każdy taki ruch powoduje skurcz mięśni twarzy. Ryzyko zapchania porów będzie mniejsze pod warunkiem jednak że krem ten nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Pielęgnacja cery.

Oczyszczanie twarzy efekty uboczne. Radykalne odmładzanie- kremy z hormonami kobiecymi) Strona 2. Krem do twarzy Sebionex Trio Krem 40ml Opinie i ceny na Ceneo. Krem MIRVASO to jest nowy krem firmy GALDERMA ale niestety ponoc ma skutki uboczne; dziala 12h, ponoc pomaga i czesto jest jeszcze gorzej ja na razie nie bede uzywac 2.

Skutki uboczne kortykosterydów Atopowe Zapalenie Skóry. Znikają z twarzy, a pojawiają się na tyłku.
Choć na rynku jest wiele kremów pod oczy, dotychczas żaden z nich nie. Zostawiają one na naszej skórze bardzo ciężką do zmycia powłokę, która wnika we wszelkie wgłębienia. Czas na prawdziwe piękno- kosmetyki, zabiegi.

Wspomóc jak najszybszą regenerację skóry po ekspozycji słonecznej zmiany barwnikowe, usunąć zmiany naczyniowe, tatuaż jak również odmłodzić skórę w tzw. Pl Kosmetyki Zinadermin krem 70 g w kategoriiZinadermin krem 70 g" znajdziesz w ofercie apteki Świat Leku. Według badaczy ten preparat jest stanowczo bezpieczny do nakładania na skórę twarzy oraz szyi.
Raz moja twarz pewnego dnia nabrała żółtego koloru, gdy zapomniałam posmarować ją filtrem i po tej przygodzie stwierdziłam, przy używaniu kremu z arbutyną że nie mam. Co jest nagminnie spotykane w innych preparatach przeznaczonych do pielęgnacji cery trądzikowej. Nie da się jednym zabiegiem wygładzić całej twarzyprasowanie" wszystkich zmarszczek naraz nie jest wskazane, gdyż w efekcie twarz może przypominać sztuczną maskę.
Retinoidy sekret gładkiej skóry Moda i uroda Twarz i makijaż. Trzeba jednak pamiętać żeby aby pozbyć się ich bezpowrotnie należy dodatkowo stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

Miałam smarować nim twarz 2 razy dziennie a następnie, jeśli będzie taka potrzeba po 15 minutach nakładać krem nawilżający. Zastosowalam krem od czwartku na noc swedzi szczypie. Czy jest skuteczny.

Wykazano szkodliwe skutki uboczne w następstwie dłuższego używania hydrochinonu w postaci kremu do rozjaśniania skóry. Czasem zdarza się że zmarszczka jest już tak widoczna że samo wygładzanie za pomocą botoksu nie przynosi oczekiwanych efektów. Nadmiar cynku w organizmie może. Czyli Izotek Aknenormin Axotret praktycznie.

Nadmiernie tłusta. Wcześniej najlepiej umyć twarz czystą wodą lub dowolnym kosmetykiem do skóry trądzikowej. Pierwsze efekty powinny pojawić się wkrótce po rozpoczęciu stosowania kremunawet po pierwszym tygodniu. Izotretynoino daj żyć.

Policzki wypełnione. Na szczęście w większości przypadków można ją skorygować. A skóra jest zaczerwieniona. Laserowym liftingu twarzy.

Efekty uboczne jakie mogą wystąpić po zabiegu to: utrzymujący się rumień twarzy zazwyczaj zaczerwienienie skóry mija w ciągu kilku dni po zabiegu ; zapalenie okołowargowe uaktywnienie opryszczkiu nosicieli wirusa HSV 1 ; przejściowe zaburzenia pigmentacji szczególnie u osób z przebarwieniami które nie. Pomógł svr, balsam do.
W skład zestawu wchodzi krem do twarzy oraz preparat do. Poza tym, w przypadku botoksu. Krem do twarzy na noc z miodem Manuka 250+ stosowałam każdego dnia na noc ; Tonik z miodem Manuka 250 codziennie rano przemywałam twarz ; Mydło z miodem Manuka 250 myję nim twarz kilka razy w.
Wśród kosmetycznych zabiegów na twarz najwięcej jest tych które wykorzystują kwasy zamknięte w peelingach i silnie działających preparatach. Na początku swiedziala mnie skóra na całym ciele.
Jakie są skutki uboczne nadmiernego stosowania fluidu i pudru. Zwiotczenie skóry oraz pojawienie się zmarszczek w okolicy twarzy, szyi i dekoltu to typowe symptomy postępującego procesu starzenia się. Składniki aktywne:. W YaaCool znajdziesz niezależne informacje na następujące tematy: maść na hemoroidy, czyszczenie skóry twarzy.

Sterydy stosowane zewnętrznie. COSMELAN pożegnanie z przebarwieniami AKTUALIZACJA 3 Nie brałam jedynie retinoidów doustnych, ze względu na ich skutki uboczne wyniszczające organizm. Grazie a tutti ragazzi dei.

Tag, 1999 blogT13 36 41. Eczesniej nic nie pomagało, a próbowałam wielu rzeczy. Zmęczony wygląd może negatywnie wpływać na pewność siebie i samoocenę.

Wizualny efekt jak najbardziej na plus twarz wygładzona, pory zamknięte. Leki miejscowe są stosowane wyłącznie na powierzchnię skóry. Skutki uboczne mają zazwyczaj łagodne lub umiarkowane nasilenie i zwykle zmniejszają się w trakcie dalszego leczenia. Mój synek miał strasznie suchą skórę na twarzy i drobne czerwone krostki.

Zapraszamy na naszą stronę. Dlaczego oczyszczanie twarzy u kosmetyczki jest bez sensu.

Leki sterydowe mają bardzo szerokie spektrum działania. Lekarz zdiagnozował początki trądzika różowatego i zapisał krem Elosone jako uzupełnienie terapii Zinerytem.
Na rozstępy spróbuj użyć kremu Skinception. Nie ma skutkow ubocznych. Ta woda Uriage to jest coś superD Dodam że rano po przebudzeniu oczyszczam twarz kremem kojąco nawilżającym też z La Roche Posay chyba z tej samej. Smieti i jej babska natura.

Members; 64 messaggi. Uwaga na kosmetyki z retinolem. Po tygodniu regularnego stosowania kremu twarz znacząco się.

Efekt i zaraz zniknie. Podkłady w których znajdziemy parafinę dają efekt gładkiej skóry.

Produkt zapewnia efekty uboczne na te. Maści sterydowe uboczne efekty stosowania. Efekty uboczne kremu na twarz.

Podczas kuracji Effaclar em DUO konieczne jest stosowanie kremu nawilżającego be tego ani rusz. Słabsze maści sterydowe znajdują zastosowanie w leczeniu skóry wrażliwej i cienkiej oraz miejscowo na twarz pachwin pośladków czy piersi. Efekty uboczne kremu na twarz. Jednak skutki uboczne oleju z czarnuszki, przyjmowanej w nieprawidłowy sposób.
Początkowo przebarwienia zmniejszają się, by w końcu ostatecznie zniknąć. Efekty uboczne kremu na twarz.

Pl La Roche Posay Effaclar H kojący krem nawilżający zmniejszający skutki uboczne silnie wysuszającej kuracji. Jeśli chcesz wyszczuplić twarz, zwróć szczególną uwagę na.

Krem z jadem węża dałabyś sobie na twarz truciznę. Elosone Opinie i ciekawe informacje o leku. SICILY MONOCHROME wystawa fotografii Jacka Poremby. KWAS PIROGRONOWY Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Efekty powinny być widoczne po około miesięcznej kuracji.

Efekty uboczne kremu na twarz. Znalzalm ten krem za 720 zl w necie. Im lepszy i bardziej doświadczony lekarz tym ryzyko jest mniejsze. 3 Kanał RSS Galerii.

Wiadomo że cudów nie ma a skoro kremy mają takie skutki uboczne to może lepiej pod nóż. Możesz też stosować olej zamiennie z kremem lub serum nawilżającym albo jednocześnie mieszając krem z wybranym olejem. Posmarowałaś nowym kremem twarz i skóra szczypie. Krem na zmarszczki.

Proporcje skorygowane. Stosuje krem dalej.
Pomimo tego, że nie jestem uczulona na. Jest bardzo dokładnie przebadany są wszystkim dobrze znane. ForumDermatologiczne.

Aby uzyskać pożądany korzystny efekt zaleca się stosowanie maseczek drożdżowych regularnie ok. By wykluczyć ich efekty uboczne. Sposób użycia: stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy.
Porównując te skutki uboczne do tych które mogą wywołać inne, podobne apteczne specyfiki najczęściej na receptę od dermatologa) ten jest. Przepisy na naturalne kosmetyki domowe diy.

Natomiast u części osób korzystających z. Wieloetapowe oczyszczanie twarzy, maski.

Hydroface opinie, cena w aptece. Antybiotyki przeciwtrądzikowe Tetralysal i Acnatac, efekt po.
Efekty uboczne kremu na twarz. Po nałożeniu na całą twarz pozostawia efekt tzw. Jednak przez cały okres działania botoksu mięśnie twarzy pracują słabiej a tym samym odzwyczajają się od niektórych ruchów.
Jeśli stosujesz kremy z aktywną postacią witaminy A, musisz być bardzo ostrożna. Pochodne retinolu zawarte w kremach lekach zdecydowanie poprawiają jakość skóry, ale muszą być stosowane pod ścisłą kontrolą lekarza. Pimafucortulotka) maść, stosowanie i dawkowanie kremu Medonet Domowe maseczki z drożdży poprawiają kondycję Twoich włosów i skóry twarzy. Częściej używane i mniej szkodliwe są sterydy stosowane zewnętrznie maści kremy fluidy.

Innowacja naukowa dla skóry w okresie menopauzy: połączenie Proteic Gf i pro xylane: rekonstrukcja tkanek skóry; phytodoline: działanie drenujące i odprężające. Lek może okazać się również pomocny w walce. Jeśli boisz się krwi lub po prostu nie masz ochoty na twarz całą. Częste zmiany kremu odpowiadające jej potrzebom są więc konieczne.

Następnie warto dodatkowo oczyścić twarz tonikiem, jednocześnie przygotowując ją na warstwę nawilżającego kremu. Картинки по запросу efekty uboczne kremu na twarz. Botoks a lwia zmarszczka i skutki uboczne, a kremy. Okazuje się bo nie przynosi oczekiwanych efektów, że często olejowa pielęgnacja twarzy nie jest satysfakcjonująca stan cery zamiast ulegać poprawie pogarsza się.

Lwia zmarszczka powstaje mruży oczy lub ulega negatywnym emocjom, kiedy często i mocno marszczy się czoło które odbijają się na skórze twarzy. Strona 2 Forum Szafa. My zalecamy samodzielne przygotowanie kremu na bazie. Kuracja Izotekiem efekty przed i po jak pielęgnować cerę.
Naturalna borowina jej rzadka konsystencja preparaty przygotowane na podstawie borowinowego roztworu borowinę- Biol” iFito- Biol. Krem z jadem węża łagodzi napięcie mięśni twarzy i odmładza skórę.

Jego działanie jednakże jeśli obserwujemy objawy ogólne, to dotyczą one raczej małych dzieci, pomimo przewlekłego stosowania jest raczej miejscowe wynika to z większej przenikalności preparatu do organizmu. TRAVOCORT ISCOCONAZOLI NITRAS

To dlatego postanowiłam napisać artykuł pt kapsułki, Kwas hialuronowy tabletki krem serum czy zastrzyki. Efekty uboczne kremu na twarz. CO SIĘ DZIEJE, GDY COŚ.

Nie trzeba byc geniuszemzeby wiedziec ze zmarszczki nie bede widoczne jesli nie bedzie pracowal mimika twarzy. Czy kremy przeciwzmarszczkowe mogą zastąpić botoks. NIe mniej jednak lekarz powiedział że jest to bezpieczny lek.

Jeśli efekt łzawienia utrzymuje się oznacza to że ten krem nie jest dla ciebie. Osoby które stosowały Benzacne wiedzą co mam na myśli. Czy Goji Cream wywołuje skutki uboczne? Kwas mlekowy na twarz jak go stosować.

Vaniqa krem do usuwania włosów z twarzy. Że na efekty trzeba czekać dłużej. Olejowanie twarzy sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Blog.

Pierwsze efekty uboczne. Wideo Dzień Dobry TVN Niedawno pisałam o tym, dlaczego warto stosować naturalne oleje na twarz.

Jak stosować Naturalny Progesteron. Minimalny czas leczenia, to 4.

Elektrobalneoterapia. Plus jest taki, że nie ściąga skóry twarzy.

Jednak dzięki temu będzie ona praktycznie pozbawiona efektów ubocznych i. Kiedy dopadnie cię stres długotrwała dieta, przemęczenie może odbić się to.

Ukryje wgłębienia na twarzy w ciągu paru minut. Pacjentki stosujące krem Vaniqa i obserwujące związane z nim skutki uboczne szczególnie jeśli są one dość uciążliwe i sprawiają wrażenie poważnych, powinny skontaktować się z lekarzem który zadecyduje o dalszym.

Receptury kosmetyczne. Ze względu na skład tego kremu który został poddany intensywnym testom laboratoryjnym, mamy wgląd w ich wyniki które są aż nader obiecujące.

Parafina wady i zalety kontrowersyjnego składnika Organeo Blog. Stosuję izotec 4 miesiące. Niekiedy zamiast tego lepiej zastosować krem zawierający cynk na powierzchnię zmienionej chorobowo skóry. Infectoscab Permethrinum ulotka dawkowanie, zastosowanie.

Uwagi: Trwalszy krem z filtrem to ten w. Zewnętrznie: nanieść miąższ lub gotowy krem na uszkodzoną skórę; wewnętrznie: około pół szklanki soku z aloesu 3 razy dziennie lub 1 2 kapsułki zgodnie z. Travocort w swoim składzie zawiera steryd. Forum Zdrowie i Uroda SFD Krem do twarzy Sebionex Trio Krem 40ml od 33 65 zł, porównanie cen w 15 sklepach.

Coji Cream Skutki Uboczne. Napisany przez zapalaka 26. Kiedy skóra mówi nam, że powinnyśmy zmienić krem Uroda. Krem, także ten na receptę.

Jak działa botoks i czy rzeczywiście robi z twarzy maskę. Aloes działanie, dawkowanie i skutki uboczne algi Spirulina i. Aloes można bezpiecznie stosować zewnętrznie. 11 rzeczy, których NIGDY nie należy nakładać na twarz LifeTree.
Proszę was jeżeli ktoś wie czy napewni nie będzie skutków ubocznych jak po sterydzie. Jak zrobić krem i serum do twarzy. N ies tety stosowanie hormonów ludzkich miał o zbyt duże skutki uboczne i.

Derma Roller cena opinie efekty forum. Pielęgnacja twarzy w czasie kuracji. Zastosowanie Miodu Manuka w zwalczaniu trądziku Miody Manuka.

Niestety mimo korzyści, leki sterydowe stosowane zewnętrznie i miejscowo powodują liczne skutki uboczne. Nie wierzę w cudowne efekty w kilka minut przecież logiczne, że coś takiego utrzyma się pewnie.

Jakie mogą być skutki uboczne zabiegu. Zastanówmy się dlaczego. Trądzik różowaty: nie pomogą kosmetyki, bo chorują naczynia. U niektórych skutki uboczne wcale się nie pojawią. Zalet jest wiele ale łatwo też Przeolejowanie przekremowanie twarzy skutki. Na początku listopada wybrałam się do dermatologa który przy okazji leczenia innego problemu polecił mi stosowanie na twarz kremu Skinoren. 10 SEKRETÓW BOTOKSU: CAŁA PRAWDA O ZABIEGACH. Efektowne że skóra się przyzwyczaja czy krem przestaje działać, ale nie wynika do z faktu lecz raczej to my przyzwyczajamy się do efektu wizualnego.
Czego nie robi dla nas współczesna medycyna Cosmelan. Dodatkowo produkt jest dopuszczalnie tolerowany przez skórę, czyli teoretycznie jego skutki uboczne nie powinny tak bardzo doskwierać większości osób. Bardzo rzadko może wystąpić lekkie swędzenie lub wysypka.

Zobacz film Jak modelować twarz makijażem. Dzięki temu, po jego stosowaniu nie występują żadne skutki uboczne. Zawiera Wodę Termalną. Efekty uboczne kremu na twarz.
Hmm jak mówię wszystko to wszystko) oczy błony śluzowe, nos skóra na ustach schodzi kilka razy w. Lekarka powiedziała mi że to skaza białkowa i przepisała nam własnie Elosone. Bardzo dużym plusem preparatu Max Lift jest fakt, że jest on w pełni organiczny.
Wiele osób z bardzo ekspresyjną. Jak zapobiec, zmarszczkom.
W proces szybszej regeneracji skóry wprawi krem Medik8 Ultimate Recovery. Pl Kwas hialuronowy w tabletkach cieszy się bardzo dużą popularnością w ostatnim czasie.

Czy już wypróbowałaś tę skuteczną metodę odmładzania skóry. Laser Frakcyjny CO2 Lutronic skutki uboczne 2 miesiące po.

American board of anti aging i medycyny regeneracyjnej
Hasil kojie san krem ​​do twarzy
Botox na zmarszczki wokół oczu
Domowej roboty witamina e krem ​​do twarzy
Zastrzyki z botoksu dla zmarszczek szyi
Krem do twarzy wygląda młodziej
Narzędzia do masażu twarzy zmarszczki
Najlepszy produkt zmniejsza zmarszczki

Kremu uboczne Komórek

Benzacne na pryszcze opinie, cena, czy warto? 34% ) 94 votes Benzacne jest jednym z najpopularniejszych preparatów przeciwtrądzikowych dostępnych bez.

O Skinoren jest już od jakiegoś czasu głośno na forach internetowych opinie na jego temat są jednak podzielone, część użytkowników zauważyła że. LA ROCHE POSAY Effaclar H, kojący krem nawilżający, 40ml.

DZIAŁANIE RETINOIDÓWNAZWA DLA WSZYSTKICH PRODUKTÓW Z WITAMINĄ A) POLEGA NA ZŁUSZCZANIU MARTWEGO NASKÓRKA.

Kliniki anty starzenie dr beata dethloff
Sk11 oznaczył serum zmarszczek

Twarz Cena

Zaczerwieniona i łuszcząca się skóra to efekt uboczny stosowania retinoluzazwyczaj w tym momencie zniechęcone chowamy krem głęboko do. Skutki uboczne sterydów kremy do.