Krem strach twarzy - Przeciw starzeniu się składników

Dziś post o moim ostatnim kosmetycznym odkryciu, krem pianka marki Le cafe de beaute. Kremy Natura Siberica Naturalne kosmetyki organiczne. Jaki krem wybrać. Blady strach padł na producentów kremu Le Reve.
Medycyna estetyczna: zabiegi na twarz w Women s Health. Loreal ideal soft żel krem oczyszczający, jest ze mną najdłużej z całej fantastycznej czwórki. ERYTROFOBIA lęk przed CZERWIENIENIEM SIĘ. Dodaj do listy życzeń.
Twarz smarujmy za każdym razem, kiedy wychodzimy na mróz. Przewodnik Zadbanego Faceta.
Bowiem rozmaite kremy z filtrem UV zawierają toksyczne składniki, które w konsekwencji mogą wywołać. Dowiesz się co to jest niedoczynność tarczycy możliwości jej leczenia, poznasz objawy choroby Hashimoto polecamy. Polecamy LICHTENA Krem do skóry wrażliwej 25ml, LICHTENA Krem do. Pl KURACJA REGENERUJĄCA krem na noc.

Poradnik szczęśliwej singielki Результати пошуку у службі Книги Google Dzięki naturalnym kosmetykom do twarzy firmy Vivetia możesz odchudzać się bez strachu, że ktoś porówna Cięprzykro powiedzieć. Nie ma się zatem co dziwić że coraz więcej kobiet sięga po naturalne kosmetyki w tym organiczne kremy do twarzy.

Sukienki zaproszenia sala. Podrażnienia po goleniu można złagodzić właściwie przygotowując twarz do zabiegu a także stosując dobrej jakości kosmetyki. A moje oczy przesiąka nienawiść i strach. Z naparu rumianku i kwiatu lipy.

Teraz znajoma kosmetyczka poleciła mi Bioderme i zastanawiam się nad zakupem kremu wygładzającegowymodrowano] Może uda się jakoś zatuszować te zmarszczki bo ich powstawania raczej nie zahamuję. A na skórę należy nałożyć krem pielęgnacyjny. Pl Sklep Apteka Gemini Pielęgnacja twarzy Lichtena porównanie cen artykułów pielęgnacyjnych i kosmetycznych w sklepach internetowych.

Nawet makijaż nie. Krem strach twarzy. Krostki wokół ust u dziecka. Tutaj mamy 12% kwasu, dzięki czemu możemy stosować krem dość często.
Przede wszystkim podstawową funkcją kremu do twarzy jest nawilżanie skóry, ale firmy kosmetyczne jakoś nie bardzo chcą przyznać że świetnie nadaje się do tego zwykła wazelina. Ile Krem należy nakładać na twarz wideo CBA. Chciałabym mieć jeden sprawdzony, który idealnie zgrywałby się z moją cerą i odpowiadał na wszystkie jej potrzeby. Zajechała do Wrocławia.

Furorę robi słownictwo zaczerpnięte ze sztuk pięknych i z nauk ścisłych: krem geometryczny wektorowy, architekt skóry rzeźbiący owal twarzy. Grazie a tutti ragazzi dei. Klinika Mirackidawniej BeautymeD) Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w Warszawie oferuje szeroka gamę zabiegów na twarz i ciało. Za stra jestem na ten krem.

Hashtags fortwarz in Instagram Tumblr, Twitter, Facebook ello. Aluminium hydroxide; Aluminium oxide; Aluminium silicate; Aluminium stearate; Aluminium starch octenylsuccinate; Aluminium Chloride; Aluminium Chlorohydrate; Aluminium Chlorohydrex.

Krem co w sobie kryje Zdrowy Link. Najważniejszy w mojej pielęgnacji jest krem do twarzy. Niespełna godzinie czar całkowicie pryska tak jak w Shreku piękna Fiona na noc zmienia się w ogrzycę budzącą w ludziach strach tak i ten krem przeobraża się w ohydną maź zalegająca na twarzy. Sodium Cocoyl Isethionate Sodium Coco Amphoacetate, Zea MaysCorn) Strachskrobia kukurydziana, Steariс Acid, HamamelisWhich- Hazel) Extractekstrakt oczaru wirginijskiego .
Niebezpieczne są. Po drugie serum do twarzy, które jest raczej kremem będący bombą witaminową. Skład INCI: Aqua Citrus AurantiumNeroli) Extract ekstrakt neroli, Citrus reticulataTangerine) Extractekstrakt mandarynki, Steariс Acid, Zea MaysCorn) Strachskrobia kukurydziana, Sodium Cocoyl Isethionate .

Łagodzi wszelkie podrażnienia. Krem Wikicytaty Nawilżający krem mus do mycia twarzy do cery suchej i normalnej w kategorii Żele i mleczka TWARZ marki KAFE KRASOTYSalon Piękności, producenta. Pielęgnacja twarzy demakijaż Optymistycznie Twarz w ciąży. Rano cera jest wypoczęta, nawilżona i promienna.

Krem strach twarzy. Od nawilżenia do złuszczającego peelingu nasze produkty do twarzy sprawią, że będziesz wyglądał perfekcyjnie.

Nigdy nie należy kupować kremu pod wpływem impulsu jakim może być reklama w telewizji czy promocja w sklepie. Obudź jej wrodzoną moc z zaawansowanymi technologicznie formułami kremów do twarzy evrée. ) Za niedługo miną 3 miesiące od czasu, gdy piję skrzypokrzywę. Dzisiaj trochę ziołowo. Ogranicza wydzielanie sebum szczególnie w stre.
Opalanie czerniak i kremy z filtrem UV czyli reklamowanie strachu. Zamówienia0) BeautyZone Store. Už jste se někdy zamilovala do krásného odstínu rtěnky, všichni máme z něčeho strach. Krem do twarzy i pod oczy.

Po wypiciu alkoholu. Samo opalanie rąk i twarzy nie ma znaczenia dla produkcji witaminy D. Tak tak wiem że Caroline powiedziała że są be ale i ona zaleciła zdrowy umiar. THERMA LIQUID z kremem nocnym Świąteczny Zestaw prezentowydywandywanycarpetwomaninspiracjeinspirationpolskapoland kosmetykrimmelmatchevreemaxrepairkremkremdorąkreceautumnjesieńparkspacernomanperspektywatwarógkrasnalworld sosnowiecświatfotografiaphotograffiti.
Organiczne kremy do twarzy tworzone są tylko z naturalnych składników przeważnie pochodzenia roślinnego choć. Glycerin Potassium Olivoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cetearyl Alcohol, Squalane, Hydroxypropyl Strach Phosphate, Pentylene Glycol, Decyl Cocoate Glyceryl Oleate. Zgadza się, bycie facetem nie zwalania Cię z dbania o skórę pod oczami i stosowania kremów. Mimo że mam kilku ulubieńców do mycia twarzy to cały czas testuje nowe produkty aby zdać relacje czy warto je zakupić.

Wywiad z ekspertem laryngolog odpowiada na pytania związane z katarem i jego powikłaniami. I niestety trądziku nie da się wyleczyć można go. Avene clenance krem na cala twarzo ile mam makijaż, myję twarz.

Pozostało niespełna 2 miesiące do tej uroczystości, w szkole istne szaleństwo. Używałam dostosowanych do takich. Krem ma lekką i nietłustą konsystencje, bardzo dobrze się wchłania. Na prawdę bardzo dobrze oczyszcza.

Najpierw czujesz strach że się zaczerwienisz więc się czerwienisz. Moja skóra po kontakcie z wodą bardzo się napina.

O co chodzi z tym strachem przed olejami mineralnymi. Najgorszy człowiek na świecie Результати пошуку у службі Книги Google No i leki ja smarowałam twarz żelem z metronidazolem wcześniej przemywałam borasolem kupowałam specjalne kremy na cerę naczynkową duży wybór w aptekach.
Aż strach pomyśleć, co z naszą cerą może zrobić taka mieszanka. Ottima l' idea della traduzione.

Każdy facet chciałby wyglądać atrakcyjnie i młodo dotyczy to nie tylko młodych ale także tych starszych których nierzadko skóra twarzy wymaga dodatkowej pielęgnacji. Usuwanie zarostu z męskiej twarzy często wiąże się z powstawaniem nieprzyjemnych podrażnień którym towarzyszy świąd pieczenie czy wrażenie napiętej skóry. Kosmetyki produkowane w domu zastąpią. Krem jest dość treściwy stąd moje pierwsze.

PEG4 200 swędzenia, Butylene Glycol również zatykają pory Powodują stany zapalne na skórze twarzy i w pachwinach, wysypkę pękanie skóry. Licencia a nombre de:. W ten sposób wzmacniamy warstwę lipidową i tworzymy barierę dla szkodliwych czynników zewnętrznych.

Potem obie krwawe połówki słodkim kremem przekładam. Rynek kosmetyczny obfituje w różnorodne odmiany kremów do pielęgnacji twarzy. Dlaczego twój kot nagle przyjmuje pozę ataku stroszy sierść a jego źrenice stają się wielkie i ciemne?

Kolastyna Krem ochronny do twarzy SPF 30 50 ml znajduje się w naszej drogerii internetowej Wispol. Nie każdego jednak faceta da się przekonać do tego, by zaczął używać kremów nawilżających czy regenerujących.

Z czasem krem przeciwzmarszczkowy przestaje wystarczać, a aktywne substancje trzeba dostarczyć w głąb skóry. Exclusive: Nie używam kosmetyków Papilot. Oriflame krem do twarzy z oliwekCBA. Glyco- A to jeden z bardziej znanych produktów z kwasem glikolowym.
Jak pielęgnować skórę zimą. Jestem bardzo ciekawa czy sprawdzi się w Waszym wypadku: ) Odczytywanie nękających nas problemów z twarzy ma dość. Le Cafe de Beaute, Witaminowy krem pianka od mycia twarzy do. Zwłaszcza że Marta Konarska poświęciła się do tego stopnia, że zaryzykowała własną twarzą by wnikliwie i dokładnie opisać krem Le Reve.

Cały japoński rytuał trwa ponad sto minut, zawiera kompleksowy masaż twarzy z osobną techniką masażu okolicy. Właśnie raka skóry. A co gdy Twój facet przynosi Ci krem i serum pod oczy.
Zbyt wysokie tętno występuje w trakcie wysiłku, w sytuacjach stresowych kiedy odczuwamy strach lub. Fridge by yDe od dziś znaczy spełnione oczekiwania.

Bo kto by tam myślał o związaniu włosów, kiedy w głowie myśli aby zapamiętać odpisać pracę domową z chemii. Sprawdzamy, co może nam zaproponować medycyna estetyczna.
Zdrowe myśli Krem mus o delikatnej fakturze głęboko oczyszcza skórę twarzy sprzyja normalizacji pracy gruczołów łojowych zwęża i oczyszcza pory. 4 respuestas; 1252. Zauważyłam jednak początki powstawania zmarszczek wokół oczu i w kącikach ust oraz ogólne zwiotczenie skóry. Isethionate Steariс Acid, Zea MaysCorn) Strachskrobia kukurydziana, Hamamelis Hamamelis) Extractekstrakt z oczaru, Sodium Cocoampho- acetate Prunus Amygdalus Dulcis. Dziś mamy już kremy odmładzające probiotyczne z komórkami macierzystymi. Krem do twarzy doskonale regeneruje odżywia i chroni suchą i ściągniętą skórę. Mincer Pharma ROZŚWIETLAJĄCA MASKA W KREMIE DO TWARZY Formuła głęboko nawilżającego kremu do twarzy, szyi i dekoltu opracowana została z myślą o szczególnych potrzebach skóry nadmiernie przesuszonej.
Sięgnij po odpowiedni krem. Możesz zadbać o swoją skórę używając figlarnie pomarańczowych kosmetyków antyoksydacyjnych: Krem na dzień Krem na noc i Żel do mycia i demakijażu twarzy. Od jakiegoś czasu używam wegańskiego, nawilżającego kremu koreańskiego z kwasem hialuronowymz tej samej serii co serum. Każdy ruch przy demakijażu peelingu czy etapu końcowego nałożenia kremu jest wykonywany w formie technik masażu drenującego, tonizacji czy liftingującego aby zwiększyć działanie stymulujące skórę.
Że w Polsce wszystkie skruby peelingi zawsze zalecano nakładać na 9. Kremy z filtrem do opalania są groźne dla zdrowia Koncerny.
Agata Trzebuchowska Element Żeński. Przy wyborze kremu należy zwrócić uwagę na w większości sklepów są kremy i inne kosmetyki które aż strach nakładać na twarz. Nie mam zamiaru nic sobie wstrzykiwać ani operować bo lubię swoją twarz pomimo tych. W balsamie to jeszcze ujdzie, ale na twarzy no.

Wybór kosmetyku powinien być poprzedzony wnikliwą analizą naszych potrzeb oraz stanu naszej skóry. Zdaję sobie sprawę z tego że ekspozycja na słońce może przyczyniać się do starzenia się skóry dlatego jestem ostrożna i codziennie chronię twarz kremem nawilżającym z wysokim SPF. Wory pod oczami zmarszczki mimiczne, opuchlizna twarzy plamy. Nadal mocno trzyma się trend lekarski krem jak skalpel jak laser a la botoks.
TEST: kremy dla mężczyzn Facet. In Sicily Elio Vittorini The Poor Mouth Flann O' Brien.

AA Make Up BB Beauty Balance Cream krem BB do twarzy Oceanic Recenzja, Opinie o produkcie. Krem do twarzy z oliwą z oliwek Love Nature ORIFLAME.

LE CAFE DE BEAUTE Krem mus do mycia twarzy GŁĘBOKIE. Ja bardzo lubię krem Bepanthen sama stosuję na twarz idealnie nawilża) www. Kteří založili Oriflame. Members; 64 messaggi.

Zaczerwienione ślady szybko znikały, a maść nie podrażniała delikatnej skóry twarzy dziecka. Ostrzegawczy miauk przeciągły syk po czym pupil. Pl Makijaż Twarzy Krzyk Wygodne Pro oczu Korektor Korektor Nowa Gorąca Sprzedaż 10 Kolory. Reakcja na nowe twarze to nadal niepokój strach a nawet płacz.
Japoński rytuał masażu twarzy lifting bez skalpela. Codzienna pielęgnacja skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej.

Właściwa pielęgnacja skóry dla kobiet 50, 60 i 70. Opalanie się jest bezpieczne, bo Słońce to życie. KREM MUS DO MYCIA TWARZY GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE DO.
Зображення для запиту krem strach twarzy. Co jest lepsze kremy czy oleje do twarzy.

Pomogło, ale trwało długo. Krem strach twarzy.

Co jeszcze mogę. Redukuje niedoskonałości w 7 dni i zmniejsza skłonność do ich powstawania. Jak przestać się czerwienić i rumienić the stylish tube Nanieść niewielką ilość kremu na wilgotną skórę twarzy ruchami masującymi, następnie zmyć wodą. Dobry krem do twarzy 25+ forum maluchy.

Trudno się temu dziwić są wygodne w użyciu i dostępne w każdej drogerii. Zrób sobie krem. Składniki INCI: Aqua Zea MaysCorn) Strachskrobia kukurydziana, Steariс Acid, Cocoyl Isethionate, LavandulaLavander) Extract ekstrakt z lawendy, Vitis ViniferaGrape Seed) Extractekstrakt z winogron .

Wiecie jak to jest jak o czymś czytacie, jak bardzo chcielibyście czegoś spróbować i w końcu trafia się okazja i nagle pojawia się taki jakby strach. Do tego przez jakiś czas łykałam wit. Kremy są podstawą pielęgnacji kosmetycznej większości kobiet i mężczyzn. SICILY MONOCHROME wystawa fotografii Jacka Poremby.

Kremowa pianka Le Cafe De Beaute do mycia twarzy delikatnie oczyszcza skórę głęboko nawilża i zmiękcza zapobiega suchości. Jeżeli chodzi o moje.

3 Kanał RSS Galerii. Licencia a nombre de: Clan DLAN. Parafina nie jest szkodliwa,. Dobry krem po goleniu jak wybrać krem do twarzy dla mężczyzn. Wszystkie produkty StriVectin na Sephora.

Pozostaje kwestia zaproszenia. Myślę sobie Dlaczego k * on mi kupuje krem na zmarchy pytam go Co to ma być kochanie. Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała można stosować nawet u najmłodszych dzieci. Idealny dla osób, które zmuszone.

Pages Strona główna O mnie O blogu Prywatnie O Finlandii Recenzje Współpraca. Rezultat twarz nabiera koloru piwonii. Krem strach twarzy.

Prawie tak dobrze to zagrałam, jak Leonardo di Caprio uciekający przed niedźwiedziem w. Essential Nawilżający krem do twarzy.

Teraz złóż sobie to do. Rzetelne Recenzje: Evree.
Najlepszy krem do twarzy nie zadziała, jeśli popełniasz TE błędy w. Kompendium wiedzy na temat choroby Hashimoto.
Community Forum Software by IP. Jak dobrać krem do pielęgnacji twarzy. Sklep Apteka Gemini Pielęgnacja twarzy Lichtena Ceneo.

Krem do twarzy BIOtalerz. Krem strach twarzy. Na ten produkt czaiłam się od dawna, w końcu wpadł w moje ręce więc zapraszam do. Krem strach twarzy.

Twarzy angielsko polski. Było strasznie i aż strach to wspominać. Napisany przez zapalaka 26. Serce krwawo kroję na dwoje a twoje twarzą w dół układam.

Kolastyna Krem ochronny do twarzy SPF 30 50 ml E. Krem strach twarzy.

Butyl Methoxydibenzoylmethane; Ethylhexyl Methoxycinnamate; C12 15 Alkyl Benzoate; Aluminum Strach Octenylsuccinate; Cyclopentasiloxane; Titanium Dioxidenano ; Glyceryl Stearate; PEG 100. Pomimo że te igiełki są niewielkie, zwykłe zabiegi nawilżające proponuję robić rzadziej raz na dwa tygodnie w pierwszej serii około 3- 6 zabiegów. Boję się własnej studniówki.
Natychmiast zaczynasz się tego wstydzić aż w rezultacie czerwienisz się na samą myśl o czerwienieniu się a każda sytuacja publiczna prowadzi do wzrostu niepokoju przed czerwienieniem się. I babeczkę z kremem zjadła. Pllofi) Może dość głupio to zabrzmi, ale. Twoja twarz może być młodsza. Slow beauty: pielęgnacja skóry twarzy Joanna Glogaza Z tego co zauważyłem skóra mniej mnie piecze ale jak nasmaruje się danym kremem twarz mi świeci więc raczej nie nadaje się do stosowania na dzień/ Jestem.

Kolejny krok ukrecilam peeling na kwasie tylko ze 20% byl zdecydowanie za mocny wywolal armagedon na twarzy wiec ze strachu odstawilam na miesiac nast. Jestem już tym totalnie zmęczona mam coraz mniej chęci do uczestniczenia w tej imprezie. Krem strach twarzy.
KREM NAWILŻAJĄCY OLIWA Z OLIWEK 100 ml Krem do twarzy. Najlepiej z chłodem i wiatrem radzi sobie skóra tłusta choć z taką różnicą, ale ona też potrzebuje ochronnego kremu że mogą to być. Niestety nie mam ulubionego produktu, nad czym akurat trochę ubolewam.

E T, zmniejszając przetłuszczanie i nadmierną połyskliwość skóry oraz. Welltox Krem przeciw piegi, ciemne plamy barwnikowe na skórze twarzy. Krem strach twarzy.

Co takiego sprawia, że krem Le Reve odmłodzi nasze twarze o 10 lat. Pamiętaj jeśli strach zaszemrze gdzieś w przedsionku z rana. Dodaj do koszyka. Sodium Cocoyl Isethionate Zea MaysCorn) Strachskrobia kukurydziana, HamamelisWhich Hazel) Extractekstrakt z oczaru, Steariс Acid Sodium Coco-.

Zobacz jak działa toksyna botulinowa kwas hialuronowy i zabiegi zagęszczające skórę. Zabójca w łazience czyli szkodliwe kosmetyki EcoZen. Krem błyskawicznie się wchłania i świetnie współgra z moją cerą.

W pierwszym momencie oczywiście jest strach o. Wiewiórki z Central Parku są smutne w poniedziałki: Результати пошуку у службі Книги Google Niewielką ilość pianki nałożyć masującymi ruchami na wilgotną skórę twarzy, następnie spłukać wodą. Po raz kolejny okazało się, że reklamom ufać nie można i nawet kremy rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka zawierały szkodliwe składniki.

Jest też idealną bazą pod makijaż i dobrze komponuje się z podkładem Estee. Służy do rozjaśnienia twarzy klatki piersiowej ramion. Zanim podsumuję jak na mnie wpłynęła, przyjrzyjmy się krótko. Zimny strach Результати пошуку у службі Книги Google.

Smaruj po krem Wyborcza. Tak naprawdę pierwsze poważne badania w kosmetologii skupiały się na pozbyciu się uczucia tłustości po jej użyciu ale. Ograniczam Się Archiwa: krem Ograniczam Się 4 Paź. Nad nimi to zaden krem tego nie zniweluje, to się oplaci, tak na przyszlość Jesli się czegoś boimy bo reakcja skóry na strach jest silniejsza.

Nie zdajemy sobie sprawy jakie szkodliwe substancje może zawierać nasz krem do twarzy lub lakier do paznokci. Krem strach twarzy. PP i inne z grupy B. Całkiem niedawno firma Evree wypuściła do sprzedaży nowości w postaci 4 kremów do twarzy, przeznaczonych dla różnych przedziałów wiekowych.
Bardzo delikatny i przyjemny zapach kremu sprawia że aż się chce go używać uspokoić, wyciszyć emocje, otulić twarz kremem na noc nawilżyć. Tradycyjnie na początek wybrałam krem pod oczy. Usuwanie zmarszczek korekta nosa, wyszczuplanie, powiększanie ust, dr Małgorzata Kossut, Warszawa i Błonie, lifting twarzy tel. Krem strach twarzy. Pamiętam swoje ucieczki i nierówną gonitwę z mamą przed wieczornym rytuałem namaszczania każdej partii twarzy warstwą tłustego kremu.

Że skóra jest lepiej nawilżona, bardziej miękka i mniej skłonna do wyprysków. Zobacz jak szybko i raz na zawsze zapomnieć o zacięciach podrażnieniach i strachu przed golarką. Comenzado por Yebenoso Bailén Sicilia Hispana Reg.

Copy graffitiartspraysprayart wall. Bez strachu Результати пошуку у службі Книги Google IWOSTIN Purritin krem aktywny 75ml opis produktu.

23 zestaw via China Post Ordinary Small Packet Plus. Krem na twarz w nowym wieku. Pielęgnacja twarzy w ciąży W trakcie ciąży często zmienia się typ. Sklep Lawendowa Szafa oferuje Krem mus do mycia twarzy Nawilżający do skóry suchej i normalnej 150ml bez SLS silikonów, parabenów PEG znajdujący się w.

Oceanic AA Make Up BB Beauty Balance Cream krem BB do. Autor: Jan Brzechwa, Pchła Szachrajka. Pamiętam do dziś te przyklejające się do twarzy włosy. Jeszcze raz przemywam twarz tonikiem i nakładam olejek z awokado, którym często zastępuję krem na noc. Wkrótce z dumną miną pawia. Dziś mam dla Was pewną ciekawostkę. Poznaj najnowsze trendy we fryzjerstwie krótkie włosy /.

Podstawa Makijaż Fundacja Primer Pożywne Nawilżający Krem.

Cienkie linie pod oczami suchej skóry
Facebook usuń moją oś czasu
Michael todd anti aging
Sk ii sygnalizuje pomarszczenie serum recenzji
Anti aging zaawansowany czynnik r15
Naturalny reduktor zmarszczek oczu
Najlepszy sposób na pozbycie się zmarszczek z obrusów
Myeonghan miindo heaven grade żeń szeń krem ​​do pielęgnacji zmarszczek specjalny zestaw

Strach Między moimi

Pielęgnacja twarzy. WP parenting Oillan to dermokosmetyki do pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i dorosłych balsamy, emulsje, kremy, mydła, płyny do kąpieli, szampony.

Jak pozbyć się zmarszczek na czole w sposób naturalny
Test krem ​​anty age 2018

Krem strach Nawilżający

można również zapomnieć o ekspresyjnej funkcji skóry, przecież to właśnie na niej rysuje się większość naszych stanów emocjonalnychjak chociażby wstyd, radość, strach, złość. Krem dobry na stres Uroda Onet KobietaPrzetestowałam próbkę kremu i jestem zachwycona.